Život je jako cesta do kurníku,krátká a posraná!

Červenec 2008

Frances Bean fotky

21. července 2008 v 15:07 | Mary |  Galerie
--
- léto 2008
- Frances Bean Cobain
- foceno FrancesZdroj!

Frances Bean se stěhuje do New Yorku

21. července 2008 v 15:03 | Mary |  Frances Bean Cobain
Zdroj!Courtney: "Frances a já se dnes chystáme do New Yorku a chceme se tu podívat na nějaké domy. Naše dohoda zní: Uděláme jeden dům v Malibu, jeden ve West Village pro Frances a jeden v Londýně pro mě. Já vím, že by Frances chtěla odběhnout z mé nalajnované dráhy, ale West Village je skvělá investice, ksakru!"
Novinářka Rory: "Takže Frances je ta, kdo chce žít v New Yorku? Chce opustit Kalifornii?"
Courtney: "Pro život v New Yorku by umřela."
Rory: "Kolik jí je teď let?"
Courtney: "15."
Rory: "A chce žít v New Yorku s Vámi nebo sama?"
Courtney: "Samozřejmě, že se Frances Bean zeptala jestli by mohla žít v New Yorku sama. Řekla jsem jí, ať jde k čertu. (k hospodyni) Mohla bych dostat cigaretu, prosím? A dala by jste mi Ensure, a mrkvový džus?"
Rory: "Je opravdu zajímavé, že Vaše dcera chce žít sama, protože když jste byla Vy v jejím věku, cestovala jste sólo do Japonska a Anglie, je to tak?"
Courtney: "Jo, ale já a má dcera jsme velmi rozdílní lidé a jí není dovoleno tohle dělat. U ná je to takhle: "udělaj jak říkám, ne jak jsem dělala já"."
...
Courtney: "Spřátelila jsem se s Gerardem z My Chemical Romance. Nemohu říct, že jsme nejlepší kámoši, ale má dcera je s ním velmi dobrá kamarádka. Načapala jsem jak textují a trochu jsem protestovala, protože jemu je 26, ale je to všechno velmi rezervované a otevřené, takže sem s tím spokojená."
- z časopisu Self Service

Frances má první tetování!!!

21. července 2008 v 15:00 | Mary |  Frances Bean Cobain
-
Dcera Courtney Love, Frances Bean, má v 15-ti letech první tetování. Na vnitřní straně zápěstí si nechala vytetovat pětilistou květinu s dvěmi padajícími lístky a je projevem úcty jejímu zesnulému otci, Kurtu Cobainovi.

Muzikál ze Střední Uvádí Frances Bean Cobain

14. července 2008 v 10:53 | Mary |  Frances Bean Cobain
Dcera Kurta a Courtney je připravena na světla reflektorů
- by Laura Brown, únor 2008
Ti, co si myslí, že Frances Bean Cobain je zahalená tajemstvím rock'n'rollu či plaché, modrooké dítě, křečovitě se držící za ruku mámy Courtney Love na nejrůznějších červených kobercích, by se mohl šeredně zmílit. Upovídaná, jako torpédo i víla je 15-letá Frances. Schoulená ve svém pelíšku v domě pro hosty, v zádní části Courtneyny velké fary, v Beverly Hills. V domě se najde i kotě, ("Jmenuje se "Jedna, dva, tři", protože jsem se nemohla rozhodnout, jaké jméno mu dát."), velká televizní obrazovka, gauč, BlackBerry a dvd Sexu ve Městě. "Tak moc Sex ve Městě miluji," říká Frances Bean, svalujíc se na pohovku. "Nemohu se dočkat filmu. To nepopírám."
Courtney s Frances se právě vrátily z New Yorku, kde pokukovaly po bytech. "New York je mé vysněné město," prohlašuje Frances Bean. "Je to místo, kde budu žít. Jsem o tom přesvědčena." Na LAX byly zachyceny paparazzi - Frances šokovala červenou rtěnkou a párem saténových bot, jejichž podpatky byly vysoké skoro jako ona sama. "Ou, jo, ty jsou od Prady," říká. "Koupila jsem si je asi tři minuty před nástupem do letadla, protože jsme čekaly na Four Seasons a Prada je přímo vedle, díky bohu. Hned jsem je obnosila. S mamkou jsme měly 30-minutové spoždění, protože jsme obě opravdu potrhlí lidé."
Frances Bean je odzbrojivě přímočará, podávající vtípky jako vypravěč ze 17. století. (To asi vysvětluje, proč je aktuálně jejím nejoblíbenějším filmem francouzský Moliere.) Je si bezvýhradně vědoma, že tímto rozhovorem - bez pečovatelky, bez tiskového mluvčího, bez maminky - reprezentuje jen sama sebe. Pro tuto příležitost je oblečena v jiskřivě červené pletené vestě J. Maskreyho a černé sukni od American Apparel. Nedávno si vlasy obarvila na černo, vzhled zdůraznila červenou rtěnkou a červenými nehty. V nose má také zbrusu nový piercing. "Mamka šla se mnou. Byla šílená, protože si představovala nějaký obrovský hřebík nebo velikánský kroužek," říká. "A bože - bolelo to, ale stálo to za to, myslím. Protože to vypadá fakt dobře."
Ale i Francesiny oči - obrovské "zeleno-modro-žluto-purpurovo-oranžovo-šedé" studánky zarážejí a bezpochyby připomínají jejího zesnulého otce, Kurta Cobaina. Prostě nevyhnutelné. "Jsem šťastná, protože se mi k očím hodí jakákoli barva vlasů," beztarostně Frances Bean poznamenává. "Díky za geny rodičové. Fakt, že jo!"
Samozřejmě. Je to genama jejího otce Kurta - grunge-ikony, která si vzala život, když jí nebyly ještě ani dva roky a její rockové mámy Courtney, která je teď čistá po dokončení drogové rehabilitace v roce 2005 - díky nim sleduje Frances celý svět. ("Na svých ramenou má legendu," sděluje Courtney.) "Slízla jsem si to, opravdu že ano," říká svíjející se Frances Bean, "a v téhle době je to hrůzostrašné. Je strašné o sobě vidět fanouškovské stránky." Dělá to téměř 200 000 webových stránek věnujících se Frances, které ji posvětily na "nejmilovanější dítě rock'n'rollu" nebo zapáleně debatující na téma "myslíte si, že by Frances Bean mohla být další Hannah Monatana?"
"Tihle lidé jsou mnou fascinováni, ale nic jsem neudělala," říká Frances. "Jsem standartně slavná. Vylezla jsem z dělohy a lidi hned chtěli vědět kdo jsem jen kvůli mým rodičům. Pokud jste velkými fanoušky Nirvany nebo Hole, pak chápu, proč by jste mě chtěli poznat, ale já nejsem mí rodiče. Lidi si musí počkat, než ve svém životě udělám něco velkého."
Ještě si však není zcela jistá, co to bude. Flirtuje s fotografováním ("ale to je taková opakující se činnost a moje vůle udržet pozornost je jako u králíka na kokainu,") a toto léto se možná stane asistentkou u časopisu Rolling Stone, ale rozhodně nemá naspěch. "Jsem strašně šťastná, že mám život, kde pro mě bude otevřeno dost dvěří, takže si dávám na čas. Ale stále dostávám otázky, co chci dělat - kvůli rodičům, kvůli životu, který žiji."
Je to už naprostý život? Frances Bean, kterou - tehdy 12-tiletou - Courtney získala v roce 2005 zpět do své péče (její babička a Kurtova matka, Wendy O'Connor, byla na čas ustanovena její opatrovnicí), má stále nablízku chůvu. "Po ulici se sama neprocházím," říká kroutíc očima, "protože moje máma je tak trochu paranoidní." Spoléhá se na svého kmotra, Michaela Stipea a stále sebou škube při vzpomínce na smrt králíka od Billyho Corgana ze skupiny Smashing Pumpkins. "On prý: "Slibuji, že neumře," ale stalo se to. A já na něj: "Ou Billy, ty zlý."
Je překvapující, že jedna z jejích nejoblíbenějších věcí je velmi nerock'n'rollová, často až uncool muzikál na Broadwayi. "Frances na muzikálech vyrostla," říká Courtney. "Myslím, že muzikály by ji mohly uspokojit. Je to stálá věc a ona je rozmařilým mužem uvězněným v ženském těle - jako já." Frances Bean má na účtě více než 20 vystoupení v Čaroději ze země Oz nebo Pomádě. Když poprvé viděla Krásku a Zvíře, bylo jí "8 a půl. Moje chůva Linda mě tam vzala. Dostala jsem se do zákulisí, věšela se na herce i Krásku," vzpomíná. "Ta byla opravdu krásná, ale tak nějak vlastně stará. Vypadala, jako kdyby jí bylo 30, ale nechala mě vyzkoušet si její 8-librovou paruku."
Přesto je jednou z nejoblíbenějších Francesiných postav Rizzo z Pomády. "Áá, nesnáším ty lidi, co odpovídají Sandy," vysmívá se. "Vždycky jsem to špatné "číslo". Jsem děvka vyvolávající pozornost - to nebudu lhát." Rizzo tak trochu vidí sama v sobě. "Jsem tak nějak tvrdá. Nemám to v úmyslu, ale jsem jaksi vzpupná. Ale znáte jak Rizzo zpívá tu píseň "There Are Worse Things I Could Do"? Je to jakoby chtěla říct: "Dokážu cítit a umím plakat." Nejsem sobecká, ale občas chci být sama sebou."
Frances Bean se nejdříve zdráhala vstoupit na jeviště, "protože jsem se nechtěla dostat do cliché mých rodičů. Bylo to poprvé, co jsem byla někdy na podiu, zpívala úplně sama a třásla se." Odkoukala něco z vystoupeních své mámy? "Má skvělou prezentaci, ale jsme jiné. Dokonalý yin a yang. Když se naše osobnosti střetnou, je to kvůli tomu, že máme jiné představy o dané věci."
Dané nesnáze jejího dětství. Teď Frances očividně řeší vztah se svou usouženou mámou Courtney. "Tomu, komu je 15, nemá mámu, která by byla cool," říká Love. "To až tak za rok a půl." Ke svému "cuckoo-banana" období, jak ho sama označila, dodává, "Frances mě nikdy v tom stavu neviděla. Vyjma snad televize, ale myslím, že se tomu celkově vyhnula. Byla bych si vyrazila do New Yorku nebo šla do hotelu, kde bych to svinstvo udělala," ušklíbá se a říká, "jediná věc, která ji kdy vyvedla z míry bylo, když jsem šla s Davidem LaChapellem na premiéru jeho Rize a ona uviděla fotky mého krumping. Byla jsem totiž tlustá."
Ačkoli je Frances Bean v záři reflektorů šťastná, pozlátko médii už tak lákavé není. "Každý večer bych mohla být Hidem," říká. "Mohla bych být i party-girl." Na mnoho večírcích nebyla. Občas si vyrazí s kamarádkou Tallulah Willis, dcerou Demi Moore, "ale nechci vidět své fotky v každém bulvárním plátku." Brzy však bude Frances hostovat při otevírání klubu v Las Vegas. "Áh, zjistili jste to!" žertuje šprýmařsky. "Moje tajná identita je Baby Jesus (Ježíšek) a celou dobu budu konferenciérem. Ve skutečnosti budu mít opravdu kurevský, neurvalý šaty."
A co trapné příhody party-girls? "Asi to budou velmi krásní lidé, když se právě procházejí po koberci, ale jejich fotky jsou všude a nikdy se toho nezbaví. Takže já bych byla opatrná na to, kam jdu a koho zdravím, protože když komukoli řeknete něco špatného, za chvíli je to všude.
"Jako Jamie Lynn Spears!" vášnivě pokračuje. "Cítím se za ni tak neuvěřitelně špatně. Víte kolik 16-tiletých dívek otěhotní? 14-tileté či 13-tileté? Ale ona není jako ony. Dostává se jí tolik kritik a diskusí o její osobě jenom kvůli tomu, že je malou sestrou Britney Spears. A to vůči ní není vůbec fér."
Frances Bean si cení harmonického vztahu se svými příteli. "Na jedné ruce bych spočítala, kolika lidem opravdu důvěřuji," říká. Ja také opatrná na klasická dramata, která k pubertě patří. "Mám jiný pohled na to, co je opravdové drama," tiše říká. "Nejsem snílek, ale opravdový pesimista. Je to strašné." Jako - sklenice je poloprázdná? "Ne, spíš jako, že tady ta sklenice stěží je."
Důvěru má i v Kurtovu matku, která žije v Olympii, ve Washingtonu a pomáhá jí udržovat rovnováhu. "Tolik jsme se pohnuly, když byl můj život tak vrtkavý," říká. "Je nejstálejší věcí, jakou jsem kdy měla. Jsem opravdu šťastná, protože mohu chodit na místa a potkávat lidi, o kterých můžou někteří jen snít, ale ona je bezpochyby osobou, kterou respektuji nejvíc ze všeho na světě." Courtney dodává, "cokoli o mně chcete vědět, jděte za mým dítětem. (...) Nemyslím si, že by bylo někdy dítě, které by bylo více chtěné. A nemyslím, že by byli jiní rodiče, kteří by to chtěli míň posrat."
V těchto dnech se Frances daří v jobu "teenager". Křeníc se vztahuje ruce po svém dvd Sex ve Městě. "Na botách jsem hodně závislá. Myslím, že 20 párů od Carrie Bradshaw není roztomilé, ale že je to nemoc." A zbožňuje styl Dity Von Teese. "Je jako temná, gothická, krásná parodie panenky. Ou, hej, chcete vidět, co jsem koupila na eBayi?" Běhá po pokoji a vrací se s křivky opisujícími, zastaralými, purpurovými šaty Dity Von Teese. "Vypadají úžasně, nemyslíte?"
Takže jaká přání má slečna Bean? "Chci být úžasně šťastná," je její pohotovou odpovědí. "Chci žít způsobem, který by nebyl tak hektický. Prostě klid. A chci, aby všichni okolo mě byli stejně úžasně šťastní.
"Ale," pokračuje a její velké zeleno-modro-žluto-purpurovo-oranžovo-šedé oči se rozšiřují. "Jsem opravdu vystrašená z toho, stát se dospělou, protože jestli je tohle hektické a mně je teprve 15, tak jaké peklo to bude, až mi bude 22?"
No co na to říkáte,mě příjde s tým Pradou trapná...

Courtney a Frances-fotička

14. července 2008 v 10:45 | Mary |  Galerie
Zdroj!Jenda z nejnovějších fotek

Kurtovy holky

9. července 2008 v 20:43 | Mary |  Nirvana
Věřím že tyhle informace,asi všichni víte,ale já ten článek stejně sem dám,aby jsme si to všechno schrnuly.

...Kurtovy holky...

  1. Tracy Maranderová - Kurta milovala neochvějně,a přesto ji u ní doma vždycky uznávali,i když nechápali,jak se mohla takhle zbláznit,a chodit s nějakým rockerem z Aberdeenu.
2. Tobi Vailová - Tobi se Kurt pokoušel všelijak přesvědčit,aby ho milovala,jenže si natolik nerozuměli,že jí Kurt ani nedokázal vysvětlit ty své noční můry,a už vůbec ne,proč bere drogy.

3. Mary Lou Lordová - Poslouchala Vaselines,ale nepřespávala v kartónové krabici.

4. Courtney Love - Až u Courtney konečně našel to,co v předchozích vztazích nenacházel : porozumění!Něco mu říkalo,že Courtney podvědomě zná pach bahna,kterým se on sám musel vláčet.Věděla,jaké to je,vydat se na turné dodávkou a shánět peníze na benzín.Věděla a znala,co je to pravé ponížení,když pracovala jako striptérka.A také znala to uvolnění a ten pocit blaha,když se jí jehla dostala pod kůži.

5. Heroina - Boužel,ale Courtney nebyla poslední dívka v jeho životě,kde se vzala,tu se vzala "Heroina"...Začal být závislý na heroinu,který posléze převedl do holčičí podoby,tedy "Heroina"...


Nááářez-Kurtovy conversky

9. července 2008 v 20:36 | Mary |  Galerie
Věděli jste to,že existujou Converse od Kurta Cobaina?
S podpisem?
Tááák ty fakt chci,mít je tak už mi k životu pomalu nic nechybí=)Ale myslím,že Kurt by asi moc nadčenej z toho nebyl

zas kemp a kalbička

9. července 2008 v 14:17 | Mary |  My deník
Sobota 5.7. jsem se probudila u Báry doma.Po jední kalbě-Davidových narozeninách,jako byla tam fakt prdel i kdžy s evětšina z nás pob....,ale tak s tým se muselo prstě počítat :D.No a tak jsem se probudily a zas knouraly že chceme do kempu,a pak do pokoje vlezla Bary mamka a dala nám 200kč at si teda jedeme.Takže jsme byly uplně Happyyyyy :-P.Okolo 15.-16.hod jsem se ocitly opět v KEMPU-Lysá nad Labem-Ostrá.Prostě super,koupily jsem si sebou vodku a džus,vzaly brčko a šly jsem se válet k vodě :D.A pak tam velkou dodávkou přijely takový blázni,začely jsme se s nima bavit,prostě uplně v poho kluci,nej byli Fanda a Tom,Indian se na nás asi nasral že se s nima bavíme.A tak Stando jestly to čteš,tak doufám že nebudeš nasranej pořád,protože v sobobtu se tam oběvíme zas.No a pak jsem šly s nima kalit,a musím říct že celej večer byl docela zajímavej,a vubec jsme nespaly.V neděli jsem pokračovali v opijení v karavanu s našima chlapceme :DA v nedeli jsem asi kolem 11:00dorazily domu.A to jsem měla jít druhej den makat do Mekáče prostě hnůůůůs.
Tak a tet včerejší kalba u Radka-Standy.Jako fuck prdéél,zas vodka a dalíš pochutiny :D a zas se pár lidí poblilo zvlášt Hozna já nechápu proč to pijou když to neuměj.Jo a tet si vybavuju že jsem dělala Báře míchaný vajíčka ve 3ráno.No prostě docela mazec,a ta vodnice byla fakt mnami,chci ten tabááák:DNo a zas jsme vubec nespaly,takže tadyuplně usínám.Tak budu končit.Se mějte děckaaa

Kurtovy kresby

4. července 2008 v 10:28 | Mary |  Nirvana

Fotka týdnu :D

4. července 2008 v 10:21 | Mary |  Galerie
Nějáký znuděný...

2uplně krásný fotečky

4. července 2008 v 10:20 | Mary |  Galerie

Momentka

4. července 2008 v 10:13 | Mary |  Galerie
Hezkýýýý,ale ty oči jsou prostěěě....IN LOVE....

Ahooj,fááájn dovčaaa

2. července 2008 v 13:01 | Mary |  My deník
Čauky,tak se obět omlouvám že sme nic nedávám,ale byla jsme na fááájn 3denní dovče v kempu.Opět?:Djojo,byla bych tam ještě tet,ale neměli jsme prachy.A nechci to sem všechny ty události z kemou psáát.Bo si většinu nepamatuju.Jenom bych nazvala ty 3kouzelné dny s Baruš,Indianem,Mílou,Jančou,Mončou,Evčou xD a dalšími domorodci,jako je pan Fanda xD.Hits from the bong!!!!!!xD