Život je jako cesta do kurníku,krátká a posraná!

Duben 2008

21.4.-27.4.2008

28. dubna 2008 v 12:12 | Mary |  Návštěvnost(TopList)
Navstevnost za minuly tyden (21.4.2008 - 27.4.2008) je:
Pondeli: 25
Utery: 24
Streda: 32
Ctvrtek: 34
Patek: 35
Sobota: 31
Nedele: 26

Celkem: 207
Děkuju za návštěvu mého blogu.P.S.:nakonec jsme s Matirnou a Azorem byla=)

Nééé,ach jo!

25. dubna 2008 v 15:44 | Mary |  My deník
Čusík.Jak se máte?Já doufám,že dobře.Protože já se dobře nemám!Mám pěkně blbej den.A to jsems i včera naprosto všechnon užívala,nojo za chvíly štěstí se musí platit95.gif.No takže proč mám ten blb den?116.gifRafla jsem se s tou krávou(Krindnou)na tělocviku.Je to hrozná kráva.Pořád má něco proti mě,Wendě,Anetě a dalších163.gifNo a pak.Měl dneska přijet Azor65.gifA měli jsme s Matrinou a s ním jít ven.Teda spíš zakalit173.gif.Tak já sem říkala,že bych šla.Jinaže nemám prachy,a proč?No v uterý nebo tak něják to bylo.Jsme jela s Wednou a dalšími ze školy.Tak jsem kecaly no a najednou:Kontrola jízdenek163.gifJako já měla lístek jinže jsme si ho zapoměla štípnout žhe163.gifTak jsem mu to říkala,ale asi mu to bylo jedno tak jsme musela vystoupit a Wenda šla semnou,ta měla legitku já bych jí měla taky,sme si chtěla akorát koupit kuponek95.gifTakže platím 950kč.teda spíš ty peníze musím nikdy sehnat163.gif85.gifNo a seženu.Tedy doufám,protože mám jít zítra s Barushkou na brigošku,to mi sehnal tatík a za to jsme mu vděčná117.gifI když je to nějáká piplačka,okopávání nějákých záhonku atd.Ale budu tam s Baruš takže to zvládnem.A ještě to je 50kč za hodinu,a je to jen na víkend192.gifTak jsem si říkala že budu mít aspon nějáký prachy,ale houby žhe budu muset zaplatit tu pokutu173.gif.Tak dám pak vědět jáká byla ta brigoška.Jo taky připravuju novej článek o Kurtovy když byl ještě malej.Já mylsím ,že to bude docala zajímalví,protže o tomhle se toho na netu moc nenajde143.gif.Takže budu vypisovat ruzný věci z knížky Těžší než nebe,a zbírat ruzný fotky atd.Takže doufám,že to bude aspon trošku stát za to76.gif.
Vím že tihle smajlíci jsou takový dementí45.gifxD,ale mě se stejně líběj153.gif

Tak jsem přijatá

21. dubna 2008 v 16:56 | Mary |  My deník
Ahojky lidi,doufám,že se máte dobře.Já docela jo dneska jsem byla s Vítkem,Klápou a Matrinem(spolužáci až na Matrina xD) na pohovroru kvuly škole.jO Byla prdéééél xDAž na to čekání,no tak jsem šla nařadu na ten pohovor a nějáký 2ježibaby se mě ptaly na ruzné otázkyJako třeba proč se hlásím na tu školu,a co už umím uvařit atd.Prostě kraviny.No a tet v 15hod,jsme se dozvědili jestly nás přijaly.Noooo a přijali,ale ještě nevím jak jdu na praxi,ale to neva.Takže jsem přijatá na Sou U Krbu-obor kuchař-kuchařka:-)

14.4.-20.4.2008

21. dubna 2008 v 12:46 | Mary |  Návštěvnost(TopList)
Navstevnost za minuly tyden (14.4.2008 - 20.4.2008) je:
Pondeli: 28
Utery: 24
Streda: 16
Ctvrtek: 21
Patek: 16
Sobota: 40
Nedele: 39

Celkem: 184
Děkuju všem:)

Kurt-foto-xichtík xD

20. dubna 2008 v 19:53 Galerie
tAK tuhle fotku fakt nepobírámno coment.Hele a takhle jak je oblečenej tak tak ho mám na plafátu v pokoji s tou modřinou pod nehtem(na levé ruce) tet nevm jak se to jmenuje

Avatary-Sid a Nancy

20. dubna 2008 v 17:49 | Mary |  Galerie
Vím,že byhc sem měla dávat spíš věci o Nirvaně atd.ale jistě mi odpustíte když sme budu něco dávat o mich oblíbeních sexících :)
Sid Vicious - Sid and Nancy - SID VICIOUS -
Sid and Nancy - Sid Vicious - Sid and Nancy - SID VICIOUS
"Nejsem žádnej rváč." - Sid do časopisu Sounds
"Sid nebyl tvrdej, jenom se z něj občas stal šílenej ču**k, zvlášť když byl nalitej." - Sidův kamarád do časopisu Mojo
"Ve chvíli, kdy se přidal k Sex Pistols, začal bejt nesnesitelnej, předtím to byl takovej v pohodě tatrman." - fotograf Ray Stevenson
"Nancy nebyla na pohled moc hezká. Byla naprosto neatraktivní, ale měla fascinující newyorskej akcent. Jedním slovem - nebezpečná." - John Tiberi

Kurtova stará kytara

20. dubna 2008 v 17:32 | Mary |  Kytary=)
Stejně bych za ní dala nevím co,i když je rozflákaná.Bych si jí spravila.Zlatí český ručičky xD

Frances B.-rozhovor

19. dubna 2008 v 16:02 Frances Bean Cobain
Opravdu je jen normální 13-letou holkou(teď už patnácti letou). Ale kdo může být zaujatý psychikou Frances Bean Cobain? Frances je jen potomkem dvou nej-trvalejších pop kulturních ikon, Courtney Love a Kurta Cobaina. Je otevřená ve svých souženích. Má roztomilé vystupování, milé odbočování frází a pokračující ustálení Mariah. Má věci od Juicy Couture a chemickou třídu. Má také cool pochopení své vlastní pozice. Připojili jsme se k její čilé povaze jednoho brzkého podzimního ráno v Culver City, CA.

Jak se dneska máš Frances?
Mám se dobře. Děkuji. A jak se máte vy?
Taky se mám dobře.
Dobře! Všichni se máme dobře.
Co ti dnešek přichystá?
Dnešek je skvělý, opravdu. Jdu nakupovat se svými přáteli a pak se chystám vyrazit na nového Harry Pottera, Ohnivý Pohár.
Cool. Krásný den. Jsi natěšená na nového Harryho Pottera?
Jestli se těším? Vždycky! Miluji filmy o Harry Potterovi. Všechny knihy jsem přečetla jedním dechem, když mi bylo devět. A byla jsem na ten film tak natěšená a pak vyšly a, jasně, myslím, že jsou úžasný, nemyslíte?
Který z nich je tvůj nejoblíbenější?
Druhý. Tím třetím jsem nebyla tak nadšená, když přivedli nového režiséra. Myslím, že vyprávěl ten příběh zmateným způsobem. A já ty příběhy znám, miluji je opravdu hodně. Mám ráda ty herce. Všichni jsou dobří. Ale ten režisér třetího dílu. Ten jediný to nechal poklesnout. Udělal to tak zamotané. Já chci srozumitelnost.
Jaká je nejlepší věc na tom být třináctka?
Nejlepší věc…(věci)…hmmm, myslím, že nejlepší věcí na tom být třináctkou je, že budu moct jít a vidět PG13 filmy bez dozoru. Které právě říkají všechno o tom jaké to je být třináctkou. To je jako moje mamka, moje babička a všichni, kdo mi musí dát trochu extra zodpovědnosti, protože si musí všimnout, že dospívám. Takže to je nejlepší věc na tom být třináctkou. Lidé vás musí začít brát vážně a nechat vás se se vším vyrovnat.
Máš velmi dobrý slovník. Jsi ve škole dobrá?
Jsem docela dobrá, jasně.
Jsou na škole nějaké další děti se slavnou mamkou?
Ano, opravdu tam jsou. V mé škole je dívka Tallulah Willis a její mamkou je Demi Moore. Je o stupeň mladší než jsem já, takže se na ní nevěšim, ale občas si popovídáme a je to dobré mít na škole někoho dalšího se slavnou mamkou. Nezvládá se to nějak zvlášť.
Přišla někdy Demi a vyzvedla jí ze školy?
Ano, občas to udělá. Je opravdu milá.
Kdo je ve škole tvým oblíbeným učitelem?
Steve, můj třídní učitel. Ta věc, kterou u Stevea zbožňuji je, že mě opravdu vyzívá. Nenechá nic jen tak proletět kolem. Tlačí mě a ujišťuje, že se mi opravdu daří. Jsem ráda, že je učitel.
Jaký je tvůj oblíbený předmět?
Přírodní vědy. Mám ráda chemii. Zajímá mě to. Všechen ten materiál. Minulý rok jsme se učili o suchém ledu. Kdo to zná ví, co mám na mysli.
Už se ti líbí nějaký kluk ze školy?
Ne. Opravdu ne. Není tu dost výběr, protože je to docela malá škola. Ne, zatím ne.
Máš na zdech nějaké plakáty/obrázky?
Jen moje, mých přátel a nějaké další obrázky, které mi dali lidi. Mám pět nejlepších přátel, ale dva opravdu nej-nejlepších přátelé. Samantha a Giana a ony jsou moje naprosto nejlepší přítelkyně a jsou na mé zdi.
Jaké věci hledáš na svých kamarádech?
Důvěru. Nejlepší věc, kterou mám ráda na Gianě je, že bych jí mohla svěřit svůj život. Vím, že bych mohla. Mohu jí říct absolutně o všem a sdílím s ní všechny mé problémy. Věc, kterou mám ráda na Samathě je, že je elegantně milá, ale také šílená. Mám jí ráda, je opravdu spolehlivá v tom, udržet věci pospolu, ale má také svou divokou stránku.
Krásná kombinace. Pověz. Kdybych ti dal pět slov, aby si popsala sama sebe, které by sis vybrala?
Vybrala bych si "nesobecká" a "odvážná", ale také "plachá". Jsem spojení plachosti a nesobeckosti najednou. Víte, co tím myslím? Jako, s novými lidmi mohu být opravdu plachá, ale s nejlepšími přáteli jsem nesobecká.
Řekl bych, že jsi naprosto nesobecká. Jsem nová osoba a nepůsobíš na mě plaše.
Ne, to není správně. Ale stále si tiše přeju jedno z toho. A chtěla bych říct, že jsem pilná a že jsem soustředěná. To je mé poslední. "Soustředěná".
Jaká je tvá oblíbená TV Show?
"Laguna Beach" (reality show MTV). Oh můj bože, já tu show miluji! Je opravdu úžasná. Zbožňuji všechno to drama, jak to pokračuje a všechny ty postavy v tom. Tak nějak se cítím. Jako kdybych žila v té show. Jsem tím posedlá.
Taky miluju "Laguna Beach". Líbí se ti "My Super Sweet 16" (reality show MTV, více pro děti)
Doh! Jasně! Komu ne? "My Super Sweet 16" je mou další oblíbenou.
Jak chceš oslavit své super sladké 16-iny?
Tou největší party vůbec. V té největší hale, s tím největší jídlem, s tou největší hudbou, tím největším kuchařem a já přijdu oblečená v těch největších šatech. (smích).
Kdo by měl zpívat na tvých super sladkých 16-inách?
(přemýšlí dlouho a usilovně) Um, já nevím. To je opravdu těžké. (nervózně) Mariah Carey? Já vím, ale já jí prostě zbožňuji.
Už jsi se s ní někdy setkala?
Ne, nesetkala. Ale ráda bych. Myslím, že mám ráda Mariah proto, jaký je člověk. Doufám. Chtěla bych. Ta skvělá věc na Mariah je, že si každý myslel, že byla tak mimo po natočení toho hrozného filmu Glitter. Ale pak se jen tak odrazila zpět se svým vůbec nejlepším albem, byla provždy číslem jedna ve všech těch zemích kolem světa a každý ji znovu miloval.
Chtěla bys, aby ti na oslavě zazpívala mamka?
Ne. Ale její hudbu mám ráda. Myslím, že má tu správnou kombinaci rocku a popu.
Máš trochu té rock´n´rollové stránky?
Zaručeně.
Jaké je tvá oblíbená deska tvé mamky?
Myslím, že asi "Live Through This".
Wow, hardcore!
Ne tak docela. Měl by jste si ho více poslechnout.
Ale ty jsi více Mariah a R&B?
Možná.
Líbí se ti "American Idol" (SuperStar) ?
Honem! Kdo nemá rád American Idol? Doh! To je nejlepší. Můj favorit v poslední sérii byla Michaela.
Diskutabilní výběr.
Jo. Šla ven jako čtvrtá nebo tak nějak. Ale byla opravdu mým favoritem. Mám ráda Carrie Underwood, ale country a western opravdu nejsou mou potřebou. Já nejsem tááák country a western.
Jaké to je mít cool mamku jako je Courtney?
Ona je opravdu cool, víte? Dostává se mi seznámení s každým, kým chci. Víte, dostává se mi kvůli tomu celkem hodně pozornosti. Myslím si, že je to závislé na situaci. Mám děsivou mamkou. Opravdu. A samozřejmě, že to bolí, když o ní vidíte tu spoustu lží v bulvárních plátcích a pak si myslíte, nuže, není to tak cool mít cool mamku. Nečtu to všechno. Nemám to ráda. Ale může to být bolestivé. Nerada vidím svou mamku rozrušenou. Nikdo. Dobře?
Dobře. Jaký je tvůj styl, Frances?
Je opravdu velice dívčí. Mám ráda hodně růžové, hodně jemné. Myslím, že ten způsob mého stylu by jste mohl popsat jako "prima dívčí".
Už jsi někdy řekla své mamce: "Oh, oblečení tvých let!"
Jo, určitě! (smích) Ale ne často. Znáte tu legrační věc na mé mamce? Že materiál pracuje pro ni. Může v tom uspět. Takže bych někdy mohla říct: "oblečení tvých let", ale obvykle ji nechám jít. Vypadá v tom dobře. Občas jsem si myslela, že si přeji, aby náš život nebyl tak uspěchaný, rušný, v bulvárních plátcích a všechny ty odpadky nepokračovaly. Někdy si přeju, abych nechtěla tak moc osamělý domov, aby to nebylo o staré bahnici, handrkování a celé té veteši. Ale pak moji přátelé řeknou "jémine, přeju si mít tvůj život." Někdy si myslím "jémine, taky si přeju tvůj život." My všichni hrajeme tuhle hru.
Myslím, že je to ve 13 přirozené, obávat se. Každý jiný život vypadá o kousek lepší než ten tvůj.
Tráva je vždy zelenější. Tak?
Absolutně přesně. Co budeš dělat až vyrosteš?
Stanu se fotografkou. Je to právě mou nejoblíbenější věcí vůbec. Chytat vzpomínky okamžiku. Jak děsivé to je? Myslím, že jsem ve fotografování už docela dobrá. Myslím, že to miluji. Takže až škola zhotoví nějaký časopis poezie, budou mít prostor pro deset fotografií a (stydlivě) devět z nich bude mých.
Teď zníš jako spojení plachosti a nesobeckosti.
Já to říkala!

Kurtovy barevné vlásky-foto

18. dubna 2008 v 14:53 | Mary |  Galerie
Tak ale ty barevný vlasy jsou teda taky hustý
KrutýKurt Cobain
Kurt CobainKurt CobainKurt Cobain

Kurtovo blond háro-foto

18. dubna 2008 v 14:40 | Mary |  Galerie
Tak já osobně si myslím,že ty blond vlasy mu slušely nejvíc,i když modrý,fialoví nebo ty červený taky nebyli špatný
A tak jsem dávám pár fotek.S jeho sice párkrát umaštěnými zato andělskými vlasy
Kurt CobainKurt Cobainfotografie od fanouškafotografie od fanouškafotografie od fanouška
Kurt CobainKurt CobainAndlílekKurt Cobain

Moje máma je super-rozhovor

15. dubna 2008 v 16:23 | Mary |  Frances Bean Cobain
Courtney Love s dcerou
Dcera Courtney Love (41) a legendárního frotmana skupiny Nirvana Kurta Cobaina Frances Bean Cobain (13) poprvé veřejně promluvila o svém vztahu se svou matkou.
"S mámou se cítím skutečně v bezpečí a je o mě u ní perfektně postaráno. Psalo se o ní hodně lží, ale jen my dvě víme, co je skutečně pravda," svěřila se Frances, která byla tento týden vrácena problémové rockerce po několika měsících zpět do péče.
Vdova po rockové legendě Kurtu Cobainovi byla nedávno propuštěna za vzorné chování z protidrogového léčení o něco dříve než jí vyměřil soud.
zdroj: www.super.cz

Příjdezd z Anglie

8. dubna 2008 v 15:19 | Mary |  My deník
Tak lidičky,jsem z5 z Anglie.Bylo to tam fuck nestový.Hlavně ti lidi,co s náma ještě jely.Zvlášt Azor alias Dan,a Janička,Martinka..Nj Azurek byl nej jak by ne když je to punkáč žhejo
Tak jsem dám pár fotek z tý Anglie.
Já a Marta
Azor,Marta a Janča

jedu jedu do pr...xD

1. dubna 2008 v 18:28 | Mary |  My deník
Ahoj bejbátka,jak se máte?
No já docala dobře,zítra jedu s pár děckama z naší školy do Anglie/Londín.
Tak se docala těším,ale na druhou stranu se bojím že se už nevrátím já vím sem psychoNo nic takže sme asi nic new nepřihodím,ale až přijedu tak na 100%.Hééj tak se mějte lidi.
A nezapomente to není íííímooo to je herd cord píííčo