Život je jako cesta do kurníku,krátká a posraná!

Únor 2008

Dave zpívá o Courney Love

28. února 2008 v 14:41 | Mary |  Nirvana
Dave Grohl zpívá o Courtney Love
Po letech mlčení o manželství svého bývalého kolegy Kurta Cobaina z Nirvany se Dave Grohl rozhodl podat svědectví. Zpěvák skupiny Foo Fighters přiznal, že napsal song, který pojednává o Courtney Love.

V rozhovoru pro The Guardian Grohl řekl, že se nahrávka jmenuje "Let It Die". Text prý pojednává právě o Kurtovi a Courtney. "Už jsem v životě viděl pár lidí, kteří propadli drogám a trápení, ale nejvýznamnější z nich byl Kurt Cobain," nastínil svou motivaci pro napsání skladby.

Zmíněný song je samozřejmě obsažen na nové desce Foo Fighters, kterou pánové vydali 24. září. Jmenuje se "Echoes, Silence, Patience And Grace". Zdroj: Musicserver.cz
   Text písně: A heart of gold But it lost it's pride Beautiful veins And bloodshot eyes I see your face In another light  Why'd you have to go And let it die Why'd you have to go And let it die Why'd you have to go And let it die In too deep And out of time Why'd you have to go And let it die  A simple man And his blushing bride Intravenous Intertwined Hearts gone cold Your hands were tied  Do you ever think of me You're so considerate Did you ever think of me Oh so considerate  In too deep And lost in time Why'd you have to go And let it die Beautiful veins And bloodshot eyes Why'd you have to go And let it die Hearts gone cold And hands are tied Why'd you have to go And let it die Why'd you have to go And let it die  Do you ever think of me You're so considerate Did you think of me Oh so considerate  In too deep And lost in time Why'd you have to go And let it die Beautiful veins And bloodshot eyes Why'd you have to go And let it die Hearts gone cold And hands are tied Why'd you have to go And let it die  
zdoroj:www.nirvana.webz.cz

18.2.-24.2.2008

25. února 2008 v 14:55
Navstevnost za minuly tyden (18.2.2008 - 24.2.2008) je:
Pondeli: 21
Utery: 24
Streda: 24
Ctvrtek: 24
Patek: 47
Sobota: 30
Nedele: 32

Celkem: 202

Sid Vicious

23. února 2008 v 15:24 | Mary |  Jen tak...
Tak si mylsím,že už přišel čas si sem dát něco o mém oblímené skupině Sex Pistols.
Tak jsme dávám informace o Sidovi,vím že většina o něm ví hodně,ale stejně ot jsme dám jen tak pro informaci=)

Hlupák jménem Sid Vicious

John Simon Ritchie - neboli - Sid Vicious (poděs)
Byl to nejhorší baskytarista, jaký se kdy dostal do nahrávacího studia. A nejhloupější muzikant, co kdy šlapal tuhle zem. Píchat si heroin a vraždit mu šlo každopádně líp. Celkem bez nesnází nakonec odpravil i sám sebe; bylo mu jedenadvacet let. Zbyla po něm jediná deska, kterou natočil s kapelou jménem Sex Pistols. Přesto patří k legendám rockového muzea.
Odehrálo se to v lednu roku 1978. Sex Pistols táhli ve starém autobuse přes Spojené státy; snažili se Američanům prodat pravý britský punk. Sid většinu času jen civěl z okýnka-v jedné ruce plechovku piva a v druhé sendvič, myslel na kouření péra a snil o injekci v předloktí. Pak se to stalo: odpoutal uzounká očka od ubíhající krajiny a jeho pohled padl na nádhernou věc-motorkářské boty. Neuvěřitelně bytelné, vyrobené z kůže a ocele. Patřily Bobovi, jednomu z fotografů. Sid se už poněkolikáté ve svém životě zamiloval. Nejprve to bylo do drog a sexu, tohle však byla láska na první pohled, láska jak trám. Od té doby neměl chvilku klidu. Zkusil od Boba boty koupit. Fotograf však odmítl. Alespoň mu je však byl ochoten půjčit na večerní koncert. A tak si Sid boty poprvé obul a-jako by najednou povyrostl. Větší část večera sice hrál chybné basové party, ale v těch botách se cítil neporazitelným králem pódia. Musel je prostě mít. Bylo pozdě v noci, kapela opět na cestě, všichni v autobuse spali. Jen Sid ne. Přemýšlel o těch nádherných botách. Pak na to přišel! Aby je získal, musí jejich majitele zabít! Snad to byl zásah prozřetelnosti-jeden z pasažérů se probudil práve včas, aby spatřil Sida, jak se sklání nad Bobem a v ruce svírá nůž. Podařilo se mu ho zezadu sevřít, zvednout mu ruce nad hlavu a odebrat zbraň. Sid se ani nepokusil bránit. Vše proběhlo naprosto tiše, nikdo se nevzbudil. První promluvil Sid:,,Byl bych ho předtím vzbudil, než bych mu podřezal krk." Tak takový byl Sid Vicious.

Malé velké dítě

Dlouhá léta žádný Sid neexistoval, jen John Simon Ritchie, který se narodil 10.května 1958; bylo to nemanželské dítě. Kdo ví, s kým přesně si ho feťačka Beverlyová pořídila. Opravdu byl jeho otcem nějaký Ritchie? Malý John nakonec pro jistotu celé dětství používal obě příjmení. Vyrůstal na předměstí Londýna. Byla tam taková parta, kterou vedl sarkastický mladík, vše kolem sebe do hloubi duše nenávidějící. Jmenoval se John Lydon. A protože se všichni ti johnové pletli, překřtil Johna Simona Ritchieho na Sida-jméno, které nenáviděl, ale poslušně s ním žil. Život téhle skupinky byl nudný; alespoň jim tak připadal. Toulali se, prali se, kradli, objevovali LSD. Občas se snažili zabavit. To třeba Sid chytil kočku za ocas , několikrát s ní zatočl a pak jí vyrazil mozek o cihlovou zeď. Bylo mu čtrnáct…
Stalo se to v létě 1975. Přitažlivě odporného Lydona si ve svém obchůdku s názvem Sex povšimnul protřelý manažer Malcolm McLaren-a nabídl mu angažmá v pun kové kapele Sex Pistols, kde ho překřtili na Johnnyho Rottena. Bývalá sídlištní parta i nadále dělala svému bývalému vůdci nebezpečnou ochranku; i když by se víc hodil nějaký tvar slova útočit, než chránit. O tom by ještě dnes mohl vyprávět třeba britský novinář, který se při koncertě v legendárním klubu 100 velkému Rottenovi znelíbil. Psal se rok 1976. Jeden z Rottenovy klaky održel publicistovi nůž nějakých pět centimetrů od tváře a Sid se ho pokoušel praštit přes hlavu rezavým řetězem z motorky. Právě to mu od nadšeného Rottena vyneslo nové příjmení-Vicious(Poděs).
,,No, já nemyslím, že bych byl opravdovej poděs, ale divokej jsem dost," tvrdil o sobě. Vlastně nikoho pořádně praštit neuměl, jenom protivníka zastrašoval svými klátivými pažemi a zlým smíchem. Byl nebezpečný jen tím, že fyzická bolest byla něco, co si ano vzdáleně nepřipouštěl. To není domněnka, dokládá to až příliš mnoho fotografií. Pózuje s výrazem kreténa: zaťatá pěst, bojovně vystrčený loket, na předloktí doširoka se šklebící řezná rána. Nepocházela z žádné pouliční šarvátky, to on sám si rozdíral vlastní tělo střepy skla, žiletkou, nožem. Dělával to, když se nudil. Ještě dřív, než to začalo fascinovat média. Tehdy však ještě tento nedomrlý mladík nikoho nezajímal. To až když v únoru 1977 nastoupil do kapely. Baskytarista Glen Matlock toho času dostal padáka a Sid měl zaplnit jeho místo. O basové kytaře přitom věděl jen, že by se sní dalo snadno kohokoliv zabít. Nikdy se na ní nenaučil. Oč méně tónů uměl, o to víc mu však šlo žvanění:často se coby uznávaná autorita necitelné punkové mládeže nechával slyšet, že je nejméně sexuálním stvořením na světě.
Jenže pak se potkal s Nancy Spungenovou a názor radikálně změnil. Stejně rychle jako názor na drogy. Ten den na večírku s newyorskými punkáči Heartbreakers už byl členem stále slavnějších Sex Pistols . Johny Thunders a Jerry Nolan na něj naléhali:,,Seš kluk nebo chlap?" Byl kluk, ale chtěl být chlap. Tak si poprvé šlehnul herák. O pár minut později už zvracel;čerstvá zkušenost v něm na nějaký čas zanechala jen děs. Jenže Nancy Spungenové(společensky nepřizpůsobivé kurvě, jak ji vystihl legendární rockový novinář Nick Kent) připadal heroin báječný. A Sidovi zase Nancy. Zanedlouho v tom lítali oba; v destruktivním vztahu i ještě ničivější závislosti na drogách. Bylo to stejně rychlé jako kariéra Sex Pistols-jediné regulérní album Never Mind The Bolocks Here´s The Sex Pistols vydali koncem roku 1977, o pár měsíců později už neexistovali. To Sidovi také nepřidalo. Krátce nato se rozpadl i vztah Sida a Nancy; ovšem mnohem dramatičtěji.

Rokenrolová hvězda

Dvanáctého října 1978 za deset minut jedenáct se v ústředně hotelu Chelsea ozval zadrhávající hlas s anglickým přízvukem. Žádal aby někdo přišel na pokoj 100, protože ,,někdo je vážně zraněn". Manhattanská policie našla Sida sedícího strnule na posteli. V koupelně pak mrtvé tělo Nancy Spungenové. Když se ptali, Vicious prohlásil, že k hrozné události došlo proto, že on je ,,svině, hnusná svině". O chvíli později dodal:,,Nemůžete mě zavřít, jsem rokenrolová hvězda." Zavřeli ho. Ale za deset dní zase propustili, byť jen na kauci. Z Anglie přijela i jeho matka a všichni oslavovali Sidův návrat z vězení Ryker´s Island.
Kromě Sida. Ten objevil holicí čepelku a rozbitou žárovku. Obojím si pak přeřezal všechny žíly na rukou a na nohou. Matka respektovala synovo přání zemřít. Seděla vedle něj a dívala se, jak drogami a alkoholem ředěná krev vytéká z jeho těla. Později na večírek dorazil Malcolm McLaren a Joe Stevens, Sidův neoficiální pečovatel. Bývalý baskytarista Sex Pistols už byl natolik oslabený, že nedokázal udržet moč, která se rozlévala po krví prosáklém povlečení. To bylo moc i na otrlého McLarena. Zvláště když ho Sidova matka začala přesvědčovat, že tady jde o ,smluvní sebevraždu', a ať do toho nezasahuje. Sám Sid prosil bývalého manažera o nějaké utišující prostředky. McLaren tedy zase odešel, i když v tu chvíli ještě nevěděl, jestli má zajít pro žádané prášky nebo pro doktora. Joe Stevens zůstal. Klekl si vedle Viciouse s malým kazetovým mikrofonem a začal nahrávat:,,Tak, Side, jak to tenkrát vlastně bylo?" Ptal se na podivnou smrt Nancy Spungenové a Sid spustil.
Ta nahrávka se dochovala, později ji otiskl nejeden britský časopis. Podává souvislý a jasný obraz tragédie. Přiznal vše: Chtěli si píchnout, protože dostali tisíc dolarů za chystaná vystoupení. Žádná narkotika však doma neměli. Od dealera nakonec získali jen tuinol; barbiturát, jenž v kombinaci s alkoholem Sidovy abstinenční přízraky jen zhoršil. Sid šílel. V jednu chvíli vyběhl z pokoje a začal bušit do všech dveří hotelu Chelsey. Křičel, ať mu někdo dá drogy. Jeden z hostů ho napomenul. Naneštěstí pro Sida to byl urostlý černoch. Věren své punkové reputaci, označil ho Poděs za ,zasranýho negra'. Vzápětí měl přeražený nos. S bolestí se odplížil zpátky do pokoje, kde na něj čekala Nancy. Drogy nepřinesl, tak inkasoval další facku; opět byl cílem nos. A Sid, stojící vedle stolu, na němž ležel sedmipalcový nůž, jí to vrátil:bodnul svou milovanou jedinou čistou ranou do žaludku. Jenže o pár minut později už se objímali v aktu vzájemného usmíření. Naneštěstí Spungenová vytáhla nůž z rány, aniž by na ni použila nějaké obinadlo. Lehla si na postel a vicious vypadl ven, neboť byl objednán na methadonovou kliniku. Když se vrátil, jeho milovaná Nancy byla mrtvá. Nebylo jí ani jedenadvacet let.

Holka pro všechny

Když Sid skončil přerývané vyprávění, vrátil se McLaren. S lékařem. Dva týdny se Vicious dával dohromady v Bellevue Hospital. Vše se zdálo zapomenuto; přiznání ki vraždě jako by neexistovalo. Sid si našel novou přítelkyni a staré zvyky. Zaseč byl drsnou punkovou hvězdou-krátce před Vánocemi 1978 se dostal do sporu s Toddem Smithem, bratrem zpěvačky Patti Smith, a vrazil mu do obličeje rozbitou lahev; málem mu vypíchl oči. Gesto rockera, který je přesvědčen, že může všechno, že mu všechno projde. Jenže Smith ho zažaloval a Vicious se ocitl zpátky v Ryker´s Islandu s tou nejtvrdší kriminálnickou elitou. Neměl to tam snadné, tady nikdo rockové hvězdy nectil. Černoši ho mlátili, Portorikánci na něj plivali. Pokud chtěl přežít, musel být po vůli všem vězňům, kterým chyběl sexuální styk.
Pustili ho až po bezmála dvou měsících; 2.února 1979. Zase na kauci. A zas se u příležitosti jeho návratu z vězení konal slavnostní večírek. Matka mu dokonce na uvítanou koupila heroin. A Sid se tentokrát skutečně bavil. Hned si píchnul, čímž porušil podmínky propuštění na kauci. Málem se předávkoval, v hlavě se mu zatmělo, pleť se pokryla modrými skvrnami. Po chvíli rozcvičování přišel k sobě a pokračoval-v dobrém rozmaru-v líčení svých plánů. Snad ani on nevěřil tomu co vykládá. S realitou to nemělo nic společného. Čekal ho jen soud a vězení. Zpátky mezi černochy a Portorikánce, zpátky k homosexuálnímu otroctví. Možná, že pochopil alespoň tohle. Ať tak nebo tak, zatímco jeho přítelkyně spala, našel další heroin. Tentokrát už nadměrnou dávku rozcvičit nedokázal. Bylo mu jedenadvacet let.
zdroj-punk.cz
Jako já vím,že to neměl v hlavě v pořádku,to spousta lidí vlastně i já=)ale tak mě stejně příjd ehezkej,tak jsem dávám pár fotek

Pogo Bál

23. února 2008 v 14:37 | Mary |  Akce!!!
Docela bych šla,a co vy?
Co: Koncert - POGO BÁL [ web ]
Kdy: Pátek 14.03.2008 20:00
Kde: Terasa club (Litvínov - Šumná, Ústecký)

Více informací: Kohout Plaší Smrt (punk, Liberec) Nežfaleš (punk rock´n´roll, Praha) Spínací Špendlík (punk, Most)

Punx Noděd

23. února 2008 v 14:34 | Mary |  Akce!!!
Tak tady máte jendu Punkovou akcičkuCo: Festival - PUNX NODĚD
Kdy: Sobota 23.02.2008 18:00
Kde: sál REST. "U KAMENNÉ KONVICE" (TÝNEC NAD SÁZAVOU, Středočeský)

Více informací: Druhej díl "pankovýho večírku" ve městě pod Sázavou (+-30 km Praha - západ, směr Benešov za Prahou): Hobluje 5 band(as)ů: KRABICOVEY DŽIN (http://bandzone.cz/krabicoveydzin) - "Don-Týnec-džin, kerej po výletu z krabice punk-rock hraje…" RV4 ("punková legenda ze Struhařova/Postupic u Sázavy?" - http://www.stage.cz/rv4/) ČISTÍRNA POKAŽDÝ JINAK (http://bandzone.cz/cistirnapokazdejinak) -"nejzábavnější S-K-A-pela z Teplic u Ústí - 3 dechy, 1 Pepa-trumpeta = muzika jak z Underground-a" VODOPUMPAMASOMLEJN (http://mujweb.cz/www/vodopumpamasomlejn/) - "skoro 10 let vtipnýho punk-rocku v Sázavě pod Sázavou i jinde, aneb 'Fuck off fšechno'" AGAINST THE GRAIN "teNejlepší hard-core nářez z Benešova pod Sázavou" START: +-18.00 / FINIŠ: +-02:00 TnS: http://www.mestotynec.cz/ Místo činu: sál rest. "U KAMENNÉ KONVICE" http://www.centrumtynec.cz/article.asp?article_id=121&lang_id=1 PS: PUNX NODĚD III = 12/4/08 (so) - VOLANT, ESCAPE 23 + další 3 kapelyyy!!! PSS: FOTKY Z MINULE (HOUBA, Z. OVOCE, RMR, ESCAPE 23, BRAJGL): http://prehledy.multiply.com/photos/album/49


22.2.2008-šíša dobrá,a rozchod taky šel

22. února 2008 v 12:57 | Mary |  My deník
Ahoj bobánci mojiTak se zas ozývám,abyste věděli jestly ještě žiju,nebo ne,no spíš neAle k tomu se eště dostanu.
No jinak jsme včera zas byla s Bárou v jendí naší oblíbení čajce,nevím jestly vám něco říká duhová čajovna,tady je kdyžtak odkaz www.duhovacajovna.cz.Dávám sem pár fotek z tý čajky ale jsou rozmazaný
Čajík se nalévááá
Je to tam fakt užo,byl tam zas ten super tmavší človíček,jak Bára říkala super chlapProtože nám udělala moc dobrou šíšu i čaj.Šíšu jsme si dali třešnovoumnami byla dobrá,ale stejně je podle mě nejlepší melounová a pak banánová.Fůj ale vubec mi nechutná jahodová nebyla vubec cítit a Bára po ní jednou sbeou sekla v Delvnitě a poblila semnojo no...
Jinak včera večer jsem se definitivně rozešla s Honzou,nevím čím to je ale ani mě to nebolelo,ani jsme nebrečela,příjde mi že jsme ho asi tolik nemilovala,když mi to ani nevadí.No byla jsme s polu skoro 4měsíce a mám docela hezký zpomínkyA jak jsme se rozešly mnojo,chudák nemá čas na láskuje zajímavý,že předtím čas měl.Ale mě už je to fuck,raději budu sama,nebo se možná nikdo(brzo?)oběví třeba
Tak jsme s ezas trošku vypovídala,teda vypsalaMno a lidičky vubec nevím co bych sem měla ještě dávat,jako myslím něco s Nirvanou,jestly víc fotek nebo informací,mp3.Něco klidně navrhněte a napiště do komentářuPřemýšlím,že bych sehnala ruzný informace třeba o tom co tet dělá Kris,a Dave.No o Dejvovi je vlastně slyšet jak má tu sovu skupinu,ale Kris s enák stratil
Mno já budu muset končit.Tak se mějte lidi
Vaše Mary
Já vím hrozná fotka

24fotek Kurta Cobaina

19. února 2008 v 16:05 | Mary |  Nirvana
Tak dávám sme fotky který tu ještě nejsou snad se vám budou líbit=)=)=)

19.února dopolední hodina-takový moe myšlenky

19. února 2008 v 11:39 | Mary |  My deník
Ahoj přátelé,lidi atd. atd.
Moc se Vám omlouvám,že jsme sem dlouho nic nepsala,maximálně hodila náký fotky nebo video.Trošku jsme na tenhle blog srala(pardnon),nák jsme nestíhala.Chodila jsme docela často ven,s Honzou(můj přítel-srdce ale tomu už tak neříká)nebo s Bárou(nej kámoška)do čajovny na šíšu nebo čajík´=)A hlavně ta hnusná škola,už mě štve ještě že máme tet volnej týdne bych se fakt už zbláznila:(Podávala jsme už přihlášku.Hele nejdete nikdo Ke Krbu?Jestly jo tak mi klidně napište nebo si vemte moje icq 404325256.Mno jinka co dělám?No poslouchám právě koncert Nirvany z Betléma slyšeli jste už o něm?Já dosud ne...Poslal mi ho jeden moc dobrej kamarád Karel,jako super...píšeme si už asi rok přes icq,a včera jsme si dali sraz=)Bylo to moc prima,a umí hrát božsky na kytaru,a prostě stejný názory,hudba td.atd.nojo můj brácha=).Je mi z tý písničky zas smuto Rape me...Ale je to hezká písnička,stejně Kurta a další hudebníky nechápu.Podle mě to jsou fakt genialní lidi když dokážou tak perfekně hrát na nástroje vymýšlejí si vlastní melodie a k ním slova,věty,sloky...Prostě pro mě borci...Tyjo docela bych zašla nikam na koncert nák mě to doma nebavý.Sice chodím ven ale tak koncert je koncert.Musím se kouknou jeslty náhodou nebude třeba náký revival,to by bylo fajn.Jo mimochodem prej budou Kissáci v Praze.Já teda na ně bohužel nejdu,a lístky už jsou asi vyprodaní,včera jich bylo prej už jenom 200ks.Řákal Karel.Ale vy co tam jdete tak vám přeju abyste si to užily.Žijeme jen jednou ne?A nikdy nemužete vědět kdy zrovna umřete.Já osobně doufám že já brzy,já se v soběvubec prostě nevyznám,jsem náladová a přecitlivvělá-nechci si tady stěžovat na život,jako to ne-jen sme nák píšu svoje myšlenky,prostě my pořád něco chybí,láska k Honzovy mě asi opuští??nevíííím?Já nevím,nebo je to jen takovej dojem ze včerejška...fakt nevím mno to je jedno...
Tak já budu asi končit tyjo tet koukám že sem toho napsala docela dost=)
To jsme nečekala,helet budu se snažit sem hodit náký obrázky Kurt a spol.nebo tak něco at se tady nenudíte.
Díky moc Mary...=)

K.Cobain-Rok dˇábla

19. února 2008 v 9:34 | Mary |  Nirvana
Bubáci, čerti a straširybky

"NAZVAT HO opravdovým originálním zjevem hudební scény poloviny 90. let znamená jeho význam ještě dosti podcenit," tvrdí autor biografie Heavier Than Heaven (Těžší než nebe) spisovatel a hudební publicista Charles R. Cross. S KURTEM COBAINEM (1967-1994) se setkal několikrát a proto má spousty zajímavých informací z první ruky: "I když si odmyslíme jeho hudební a umělecký talent vůbec, vyjeví se nám v ostrém světle osobnost, jejíž jakási odlidštěnost a cizota neustále bojovala s dětskou duší kdesi uvnitř, což vytvářelo obraz, který mnohé, kdo se s Kurtem setkali, zároveň přitahoval i děsil." Muž s maskou? Génius proti své vůli? Oběť doby a přitom její znamení? Kurt Cobain fascinuje po více než osmi letech od smrti víc než kdy dříve. Následující řádky snad vnesou do celkového obrazu této nejednoznačné osobnosti další paprsky světla. Anebo taky ne, protože, jak říká Cross "Cobain slouží jako čítankový příklad člověka, kterého čím více poznáváme, tím je pro nás tajemnější."

Kurtovy fotky s pistolí v ruce

18. února 2008 v 17:14 | Mary |  Galerie
"Koupil jsem si sice zbraň, ale místo ní volím drogy."


11.2.-17.2,2008

18. února 2008 v 8:42 | Mary |  Návštěvnost(TopList)
Navstevnost za minuly tyden (11.2.2008 - 17.2.2008) je:
Pondeli: 40
Utery: 37
Streda: 29
Ctvrtek: 49
Patek: 24
Sobota: 21
Nedele: 24

Celkem: 224
Děkuju...=)

Kurt,Frances a Courtney

17. února 2008 v 10:34 | Mary |  Videa
Docela hezký video,a koukněte jak Kurt krmí Frances a přitom jí to žere:D

Písně které Nirvana zahrála,ale nebyli od ní

15. února 2008 v 17:57 | Mary |  Nirvana
Písně, které Nirvana také hrála
David BowieThe Man Who Sold The World
Dead KennedysCalifornia Über Alles
DevoTurnaround
FangMoney Will Roll
HoleAsking For It
Chuck BerryJohnny B. Goode
Iggy PopTV Eye
Johnny CashI Walk The Line
Kingston TrioSeasons In The Sun
Led ZeppelinMoby Dick
Led ZeppelinImmigrant Song
Led ZeppelinDazed And Confused
Led ZeppelinHeartbreaker
Lipps, Inc.Funkytown
Lynyrd SkynyrdSweet Home Alabama
MadonnaLike A Virgin
MelvinsEye Flys
The BeatlesAll You Need Is Love
The BeatlesI Want To Hold Your Hand
The DoorsThe End
The StoogesI Wanna Be Your Dog
The WhoBaba O'Reilly
Thunder & RosesWhite Lace And Strange

Kurtovy trošku hráblo xD

11. února 2008 v 15:00 | Mary |  Videa
Tohle video mužete vidět i na DvD Live toningh soud out.Kurt tam fluše do kamary,svádí kytaru,svlíká si dolek od pižama atd.Jen se koukněte samy=)

4.2.-10.2.2008

11. února 2008 v 14:51 | Mary |  Návštěvnost(TopList)
Navstevnost za minuly tyden (4.2.2008 - 10.2.2008) je:
Pondeli: 43
Utery: 34
Streda: 33
Ctvrtek: 37
Patek: 38
Sobota: 21
Nedele: 35

Celkem: 241

Kurt a Tracy foto

10. února 2008 v 10:23 | Mary |  Nirvana
Konečně jsem našla fotku kd eje Kurt se svojí ex přítelkyní Tracy

Písnička týdne.9.února.2008

9. února 2008 v 10:49 | Mary |  Nirvana
Mno prostě každou sobotu sem hodím jenu písničku od Nirvany jako písničku týdne=)

Rockovej plagát

8. února 2008 v 15:05 | Mary |  Galerie
Docela hezký ne?

Další fotečky

8. února 2008 v 15:03 | Mary |  Nirvana
Krisovi to tam sluší=)
Povedená fotka..A další.
,hezká fotkaKurt s dlouhýma vlasama