Život je jako cesta do kurníku,krátká a posraná!

Poslední minuty Kurt

7. srpna 2007 v 13:01 | Mary |  Nirvana
1. Kurt došel domů. Nervózně odemkl dveře od jeho luxusního domu. Bylo na něm vidět, že několik dní bez heroinu zanechalo své následky. Ruka se mu úplně třásla. Sotva došel do pokoje nad garáží a přitáhl si k sobě křeslo, ve kterém byla schována jeho narkomanská výbava. Měl plné zuby Courtney a neustálého koncertování. Chtěl s tím skončit, hlavně s Courtney. Už to s ní nemohl vydržet, ale nejdřív se potřeboval rozvést. Nikdy jí však neřekl přímo, že se s ní rozvede, neměl odvahu. Proto se rozhodl napsat jí a fanouškům dopis, ve kterém jim říká, že se všim končí. Po jeho dopsání si vzal pořádnou dávku heroinu, protože ho už potřeboval, jako sůl (však to bylo vidět na dopise). Po několika sekundách začal heroin účinkovat.

Před jejich dům přišel neznámý muž v černém obleku s jedním úmyslem - zabít Kurta. Stiskl kliku u hlavních dveří a vešel dovnitř. Opatrně šel do schodů. Ze zdi sebral Kurtovu loveckou pušku. Díky plánku od Courtney veděl kde co je. Ujistil se, že je opravdu nabitá. Opatrně otevřel dveře a vkročil do pokoje nad garáží, kde byl zdrogovaný Kurt. Ten si ho vůbec nevšímal. Nejspíš si představoval jaký bude život bez Courtney. Muž ke Kurtovi rázným krokem přišel a strčil mu zbraň do krku. Kurt si v té chvíli uvědomil, že muž se mu nezdál. Natáhl ruku a chtěl zbraň nějak dostat z jeho krku. Bylo už však příliš pozdě. Muž se podíval Kurtovi do očí a jemně stiskl spoušť. Kulka ho ihned usmrtila. Najednou do pokoje vchází další osoba. Není to nikdo jiný než Courtney Love. Hledá po pokoji dopis na rozloučenou.. Když ho najde, tak si ho pozorně přečte a dopíše poslední čtyři řádky Kurtovým písmem. Pak dopis položí vedle Kurtova těla a na hrudník mu hodí loveckou zbraň. Ujistí se, že je opravdu mrtvý a oba odchází. Před vchodem dá Courtney vrahovi peníze a oba jdou svojí cestou. Chudák Kurt.

2.Kurt pomalu otevřel dveře. Vešel dovnitř. Zrovna se vrátil od své dlouholeté kamarádky, od které si vzal svou ,,výbavu", kterou si u ní schoval. Šel přímo do pokoje nad garáží. Za polštářem, na kterém rád lehával měl dopis na rozloučenou. Pozorně si ho znovu přečetl. Musel udělat pár změn a hlavně dopsal poslední čtyři řádky. Přitáhl si k sobě křeslo, kde ležela brokovnice. Vzal zbraň do ruky a nabil ji. Položil si ji na klín a chvíli jen tak seděl a přemýšlel. Pořád od toho mohl upustit. Ještě si to mohl rozmyslet. On už však měl dávno rozmyšlíno. Teď vzpomínal na své bolestné dětství a nešťastné manželství. Jediné co mu bude scházet je jeho dcerka Frances. Už ji nikdy nevezme do své náruče, nikdy neuslyší její smích. Neuvidí jak bude vyrůstat. Probral se ze zamyšlení a uchopil svou narkomanskou výbavu. Vzal si dvojitou dávku možná trojitou oproti jeho normálním dávkám. Natáhl ruku po brokovnici a přiblížil si ji k hlavě. O čem asi v tuto chvíli přemýšlel? Komu patřila jeho poslední vzpomínka? Strčil si brokovnici do pusy a dal ruku na spoušť. Zavřel oči a přál si ať už odtud rychle odejde. Stiskl kohoutek a ihned spadl na zem. Brokovnice mu dopadla na hrudník. Tak skončil život Kurta Cobaina. Už nikdy nesloží novou písničku a nikdo neuslyší koncert Nirvany. Nirvana skončila, navždy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama