Život je jako cesta do kurníku,krátká a posraná!

Kurt a Courtney

7. srpna 2007 v 13:08 | Mary |  Kurt a Courtney

Kurt a Courtney- ztřeštěný rockový pár!!

Kurt a CourtneyCo žene plachou, svéráznou a momentálně milionářskou hvězdu grunge-rocku do náruče tvrdohlavé, feministické a velmi ctižádostivé rockové zpěvačky? Nedbá na žádnou z četných nabídek supermodelek s nádhernými těly a plně se věnuje své jediné lásce. To, co se ještě před několika týdny zdálo nemožné se stalo skutkem: Zpěvák a šéf Nirvany Kurt Cobain (25) se oženil se zpěvačkou a kytaristkou Courtney Love (24). Koupili si v Seattlu dům ve viktoriánském stylu a chtějí mít co nejdříve děťátko. Poprvé vypráví o své lásce a plánech do budoucna Courtney Love.
,,Poprvé jsem ho viděla s Nirvanou v r. 1988 v Portlandu," vzpomíná Courtney. ,,Myslela jsem si, že je vlastně velmi milý a vášnivý, ale už si nemohu vzpomenout, jestli mi připadal také chytrý. Znovu jsem ho potkala asi před rokem po koncertu Nirvany v Los Angeles. Protože jsem velice přímá, přemlouvala jsem ho dost agresivním způsobem, abychom šli spolu na večeři a aby se mnou strávil noc. Už jsem ve svém životě šokovala a odradila svým přímým a drzým jednáním spoustu mužů. Také Kurt se poprvé bál. Poprvé ještě odmítl s výmluvou, že nemá čas- ale náš vztah už byl tehdy jasný." Kurt se brání:,,Tehdy jsem opravdu neměl čas, měl jsem hlavu plnou jiných věcí. Ale měl jsem Courtney rád, neignoroval jsem ji, ale také jsem neusiloval o to, abych ji za každou cenu zase potkal.
Přesto políbil svou Courtney poprvé po koncertě v Los Angeles v únoru 1991- na přesné datum si už nevzpomíná. Změnu v pouhém kamarádství mezi svévolným Kurtem a divokou blonďatou Courtney přineslo září 1991.
,,Tehdy dostala má skupina od jednoho manažera nabídku na vysoce hodnocenou smlouvu. Já jsem do toho ale vůbec neměla chuť a řekla jsem mu, že nejprve bych chtěla letět do Chicaga vidět Nirvanu," vypráví Courtney. Pak jsem s Kurtem protelefonovala balík peněz, on mi obstaral letenku Los Angeles - Chicago a sešli jsme se." Než se stačili rozhlédnout byla z nich milenecká dvojice. ,,Od té doby, co jsem se dal dohromady s Courtney, změnil se můj osobní postoj, nemohu tomu málem ani uvěřit, ale jsem tak šťastný jako ještě nikdy v životě. Dokonce ani kariéra už pro mě není tak důležitá. Někdy dokonce v jejím náručí zapomínám, že hraju v nějaký skupině- tak jsem zaslepen láskou. Vím, že to zní divně, ale je to tak. Mohl bych Nirvanu okamžitě opustit a vůbec by mi to nevadilo- ale podepsal jsem smlouvu a musím ji dodržet," přiznává rozzářený Kurt. Oba nosí kromě jednoduchých snubních prstýnků ještě zásnubní, které si koupili v jednom starožitnictví. Pocházejí z roku 1906, každý má červený rubín a byli velmi drahé.
Již před svou velkou láskou Kurtem měla Courtney za přátele jen hudebníky, také všechny Kurtovy přítelkyně byly z oboru. Oba chtějí i teď společně skládat písničky pro své skupiny, příští velké turné chce uspořádat Nirvana společně se skupinou Hole- tak budou Kurt a Courtney pořád spolu, a to je teď pro ně nejdůležitější.
,,Mé texty se většinou točili kolem samých flustrovaných věcí, které jsem prožil, kolem mých zklamání v lásce. Teď jsem se zamiloval a celý svět se mi jeví lepší. Myslím, že to změní i mou hudbu- ještě nevím, uvidíme," zadumaně praví Kurt.
Než se však zase pustí do skládání, musí se postarat o svůj nový dům v Seattlu. ,,Je nádherný," rozplývá se Courtney, ,,a přes všechna jednání s manažery, obchodníky a zástupci gramofonových firem mě momentálně nejvíc zajímá, jakou barvou máme vymalovat jednotlivé místnosti. Chci rozhodně děťátko, teď už si to můžeme dovolit. Vydělávám si sama své peníze, nikdy nechci být závislá. Nedovedu si vůbec představit, že bych se provdala za bohatého muže, porodila mu několik dětí a žila jen z jeho peněz."
Kurt nemá strach, že by mohl úspěch Nirvany pominout, přestože mnoho fanoušků alternativního rocku, jak Kurt nazývá sound Nirvany, své hrdiny opouští jakmile mají úspěch. ,,Samozřejmě to nemohu vyloučit, ale jsem optimista a doufám, že u nás tomu tak nebude," usmívá se. ,,Rozhodně však peníze, které jsme dosud vydělali, pro Courtney, dítě, které se nám narodí a pro mě stačí na dlouhou dobu- a to uklidňuje."
Oba se ještě nevyrovnali s tím, že veřejnost jejich lásku pozoruje. ,,Kdybychom neměli své skupiny a nebyli úspěšní, nikdo by se o nás nezajímal. Chceme však říci všem dívkám, které zbožňují idoly z oblasti popu: Jsou to také jen lidé, ne pouhé objekty zbožňování nebo idoly, pro které je třeba všeho se vzdát. Nikdy jsem se nechtěla provdat za rockovou hvězdu, chtěla jsem být sama sebou. Mám velmi feministickou matku, která mi vždy vštěpovala, že mám dělat jen to, co chci. Ale většina dívek si myslí, že je moc pěkné, vyjít si s někým kdo je známý a úspěšný- chovají se pošetile, myslí si, že musí být klidné a podřízené. Nemohou být hlučné, výbušné a nesnesitelné jako já - nemohou být sami sebou," konstatuje Courtney. Po posledních vystoupeních Nirvany v západní Evropě na podzim roku 1991 se plánují další akce na léto- že by přijela i skupina Courtney Hole?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho máte raději?

Kurta Cobaina 88.9% (32)
Courtney Love 11.1% (4)

Komentáře

1 Pedo Pedo | 25. října 2007 v 14:35 | Reagovat

je vidět, že hodně kopíruješ, hlavně s chybama viď? seš amatér, hnus je, když někdo něco napíše, dá si s tim práci a ty to jen hnusně zkopíruješ, navíc bez zdroje...srabe

2 Mary(admin) Mary(admin) | E-mail | 15. prosince 2007 v 19:59 | Reagovat

Tvůj názor....Ono to tak není ale neva....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama