Život je jako cesta do kurníku,krátká a posraná!

Courtney Love

7. srpna 2007 v 13:10 | Mary |  Courtney Love

Courtney Love - šíleně hustá princezna

CourtneyNjprve se proslavila tím, že si její manžel rozstřílel hlavu. Podruhé ji na výsluní vynesla role ve Formanově filmu o největším hulvátovi světa. Teď se o ní zase hodně mluví. Zemřelo jí dítě.

Bolesti ji přepadly při natáčení filmu 24 Hours v Kanadě. Několik dní krvácela, ale nedala si říct. Řešila to prášky, ale pak se sesypala. Režisér však přerušil natáčení a odvezl ji do nemocnice. Tam 36 letá Courtney Love potratila.

Předstírej studánku
Courtney vyrůstala v naprosto nefunkční rodině. "Kolem mě na zahradě stáli v kruhu chlapi v pruhovanejch kalhotách a máma mi říkala, abych předstírala, že jsem studánka. Můj otec byl taky šílenec," vzpomíná na dětství v San Francisku.
Jednou ji prý donutil, aby okusovala mrkev přímo na záhonu. Ještě si prý pozval sousedy, aby se podívali, jakou má divnou dceru.
Pak ji začaly fascinovat mladistvé kriminálnice, a tak se s nimi spřáhla. "Snažila jsem se kouřit trávu, protože kuřáci trávy byli špatní." Ve dvanácti ji za krádeže v obchodním domě zavřeli. V pasťáku se z ní stala feministka a anarchistka. Měla účes Davida Bowieho, milovala nezávislý film a texty divoké lesbičky Patti Smithové. Courtney pak žila postupně se svým psychiatrem, nevlastním bráchou a matčiným bývalým milencem. Přesto se pořád cítila opuštěná.

Příliš tlustá striptérka
Zkoušela to jako zpěvačka v několika kapelách, ale odevšad ji vyhodili. Většinou kvůli alkoholu nebo drogám.
Odbarvila si vlasy, začala si malovat rty výraznou červenou rtěnkou, která zvlášť vynikla na její mrtvolně bledé pleti, a oblékat se do průsvitných sexy oblečků.
Odjela do Los Angeles, kde chtěla prorazit jako striptérka. Žádné velké terno tam však neudělala. Přesto nevzpomíná ve zlém. "Svlíkání je lepší než prostituce. Já měla kliku, protože jsem byla tlustá. Nikdo si mě vlastně ani moc nevšímal."
Svlíkala se u tyče skoro každou noc, ale peníze jí stačily tak na hotel, jídlo a alkohol. Když v Los Angeles se svými bujnými tvary neuspěla, sbalila si batoh a vyrazila na Aljašku. Doufala, že se jí tam podaří okouzlit nadržené rybáře.
"Nikdo v okolí neměl takové kozy jako ona," vzpomíná na Courtney šéf jednoho z tamních podniků.

Žárlivá Madonna
Když se poprvé setkala se zpěvákem kapely Nirvana Kurtem Cobainem, vrazila mu pěstí do břicha. "Byl to takový přátelský štulec," vyprávěla později o jejich setkání Courtney. Pak si vzali LSD a byla z toho láska jako trám.
"Našel jsem v ní sám sebe," svěřil se tehdy Kurt Cobain přátelům. Ti však už tehdy začali pochybovat o tom, zda je to šťastná kombinace.
Jejich společný život začal vypadat trochu líp od chvíle, co se jim narodila dcera Frances Bean. Pak ale vyšel článek v časopisu Vanity Fair, v němž stálo, že Courtney brala drogy i během těhotenství.
"Je to snůžka lží. Ten nechutnej článek si objednala Madonna, protože jsem nechtěla podepsat smlouvu s jejím vydavatelstvím," hájila se Courtney.

Kurt, Courtney a FrancesSmrt na objednávku
Začalo se o ní psát jako o "špinavé děvce a feťačce". Dceru jim nechali, ale depresemi zmítaný Kurt si vzal život. V heroinovém rauši si v dubnu 1994 prostřelil hlavu. "Kurt je sráč," řekla tehdy Courtney na jeho pohřbu a poštvala si proti sobě všechny fanoušky Nirvany.
"Myslela jsem to tak, že Kurt neměl právo sáhnout si na život," vysvětlovala Courtney, ale nikdo ji už neposlouchal. Začali jí dávat vinu za jeho smrt.
Šuškalo se, že si ho vzala jen pro peníze, někteří dokonce tvrdili, že si Kurtovu smrt sama objednala. Objevily se dokonce i spekulace, že ho zastřelila sama. Courtney se stáhla na pár měsíců do ústraní, ale brzy se otřepala.

Při každé písničce se svlíknu jinak
Od té doby se Courtney snaží všem dokázat, že by byla slavná i bez Kurta Cobaina, že není druhá Yoko Ono.
Na pódiích dál předvádí orální sex, nechává ze sebe strhávat oblečení a zpívá opilá.
"Kdyby tu nebyla ona, bylo by tu osobnostní vakuum," řekl o ní Jim Carrey na loňském předávání Zlatých glóbů. Courtney se jen usmívala pod jevištěm a vypadala při tom jako zfetovaný anděl. Dva měsíce nato zmlátila na záchodě svou fanynku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama